«

»

May 16

Özlemi Anlatan Sözler

Sana söylenecek boş sözler ile yazıp gözünü boyamak, sen de öylesine bir etki bırakmak istemiyorum, özlemi anlatan sözler ile sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana ben ruhumu veriyorum kalbimi veriyorum sana özlem sözlerimi gözlerime bakıp okumanı isterim seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Özlemi Anlatan Sözler

Seni saf hislerimle sevdim seni bitmeyen özgüvenimle sevdim sana ben tam anlamıyla aşık oldum habersizce şimdi soluyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana.

 

özlem sözleri

özlem sözleri

Aşk söylediğin, insana kaynar suyu başından aşağı döktürür özlem canını yakar, buz benzer biçimde suyun içinde yüzdürür, aşk o şekilde bir şey ki benim benzer biçimde adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Kalbim yanıyor, çok acıyor adeta adın kazındı bedenime her köşesinde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum, ne olur duy sesimi birtanem.

Sen kaç ben elbet kovalarım seni ne süre yorulursan o süre kabullenirsin bendeki aşkı özlemi anlatan sözlerimi dinle.

Sevmek zor gelebilir belki ama aşık olmak ise sevmekten daha zor gelir kimi zaman insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapları okumaya başladım şiirler ezberledim sayende birtanem.

Yepyeni Özlem Sözleri

Kalbim sessiz kimsesiz kalmıştı sanki atmıyordu hayata kusmuştu sanki, seni görmüş oldu yepyeni gözlerim kalbime haber verdi sözleri, kalbim direk seni kendine yazdı ve o şekilde aşık oldum sana.

özlemi anlatan sözler

özlemi anlatan sözlerBir rüzgar benzer biçimde hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Önceki konularımızdan Güzel aşk sözleri

Gündüzüm gecem karmakarışık, seviyorum seni yalan yok, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden, almaz kalbim nefes senden başkasına artık.

Yeminlerimi senin üstüne soluyorum hakikaten özlem dolu yüreğimle seni seviyorum vallahi billahi bu sevgi sen öldüğün sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>