«

»

Haz 08

Güzel Aşk Sözleri

Hiçbir anlamı yok sensiz bir yaşamın, anlamı yok bugünün yarınların… Her  senaklıma ulaştığında adını haykırırım, sessiz kalır gözlerim gözyaşlarımla isyan ederim kimse duymaz beni güzel sözler ile…

Güzel Aşk Sözleri

Bugün ne biliyor musun tam şu anda sensizliğimin ilk günü her anımı sayıyorum, bugün dertlerimle tanıştığım gerçeklerden kaçtığım o ilk gün, benim ilklerim hep sensin fark ettin mi, etmezsin nereden bileceksin bendeki o aşkı aşk sözlerini resimlerimizi, kuş gibi uçtun gittin sen.

kuş resimleri

kuş resimleri

Sonu yok sessizliğimin o güzel anılarla dolu anlarımızın, sonu yok sensizliğe döktüğüm gözyaşlarımın…Hep hayallerimde seni sakladım köşede kimsenin bulamayacağı o küçük kuş yuvasında, benim için bir sen vardın yaşamı seninle yaşadığım bir sen varsın güzel resimler ile hatırladığım.

Sesini ne vakit duysam mutlu olur neşe dolarım, gözlerini hayal eder huzuru o anlarda seninle bulurum… Seni yanımda isterim, geleceğime adını hecelerim meleğim sevdiğim.

Aşk Resimleri

Ayrılığın o biçimsiz tarfisiz tadını sen gidince aldım anladım, sensizliğin kahrını her an o güzel gözyaşlarımla suladım, bir ihtimal bigün dönersin diye kalbime bir ümit bağladım yazılar yazdım, umudumun tam anlamıyla adı sensin kalbimden çıkaramadığım hiç de o güzel gözlerini çıkaramayacağım.

güzel sözler


güzel sözler

Sana senin için yazdım özlem dolu güzel aşk sözlerimi bir tek sana… Sensizlik olmuyor çekilmiyor bu yalan hayatta… Al her şeyim senin olsun, sensiz bu dünya bana haram olsun…

Her gece düşünürüm seni, bir ihtimal özlersin dönersin geri, seni unutamadığımı biliyorsun ah vefasız hayırsız sevgili, haydi tekrardan tut ellerimi mutlu et bizi..

Benim yaşam sebebimdir senin gözlerin, gözlerinde bir yaş dahi olmak isterim… O gözlerde hayatı seninle yaşamayı isterim, sen tek hayatımsın ne olur beni anla meleğim..

Sensizliği hiç kabullenemez benim gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur bilinmeyen yarınlara yol alırım seni düşleyerek.

1 yorum

  1. admin

    güzel yazılar, teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>